Середа, 24.01.2018, 02:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Листопад » 18 » Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
14:10
Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

  Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації № 126 від 20.09.2017 р. «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році» 4 та 5 листопада 2017 року пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, історії, трудового навчання та економіки. В олімпіадах взяли участь 91 учень 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

   Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Інформаційні технології:

8 клас

І місце – Суровікін Кирило, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(вч. Ічанська О.Б.)

9 клас

ІІІ місце – Кубрак Максим Олегович, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 № 4 (вч. Ічанська О.Б.)

10 клас

ІІІ місце – Мороз Тетяна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(вч. Юрченко С.М.)

Історія:

8 клас

І місце – Інюточкін Андрій, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(вч. Терещенко О.М.)

10 клас

ІІІ місце – Корнєва Дар’я, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(вч. Лимар І.Г.)

11 клас

ІІІ місце – Язловецький Дмитро, учень Гребінківської ЗОШ №4

 (вч. Лимар І.Г.)


 

Трудове навчання (хлопці):

9 клас

ІІ місце – Крамар Андрій, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Петрусенко А.Ф.)

ІІІ місце – Бондарчук Вадим, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Петрусенко А.Ф.)

Трудове навчання (дівчата):

9 клас

ІІІ місце –Добреля Юлія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

10 клас

ІІ місце – Корнєва Дар’я, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

Економіка:

11 клас

ІІ місце – Шевченко Дар’я, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

 (вч. Терещенко О.М.)


 

   Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації № 126 від 20.09.2017 р. «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році» 11 та 12 листопада 2017 року пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, української мови та літератури, правознавства та біології. В олімпіадах взяли участь 165 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

   Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:


 


 

Українська мова та література:

7 клас

ІІ місце – Дражевська Катерина, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Кохно Л.С.)

ІІІ місце – Мамаюсупова Діана, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

 (вч. Кохно Л.С.)

8 клас

ІІІ місце – Якимук Софія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(вч. Ільчук А.І.)

10 клас

І місце – Юзупкіна Євгенія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(вч. Ільчук А.І.)

11 клас

ІІІ місце – Компанець Ілля, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

 (вч. Кохно Л.С.)



 

Правознавство:

9 клас

І місце – Бондарчук Вадим, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

 (вч. Терещенко О.М.)

11 клас

ІІІ місце – Скакунова Каріна, учениця Гребінківської ЗОШ №4

(вч. Лимар І.Г.)

Біологія:

9 клас

ІІ місце – Онищенко Анна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Отченко С.О.)

Інформатика:

9 клас

ІІІ місце – Єремічук Руслан, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ №4

(вч. Ічанська О.Б.)

11 клас

ІІ місце – Мойсеєнко Владислав, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Юрченко С.М.)



 

   18 та 19 листопада 2017 року пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, російської мови та літератури, екології, математики та англійської мови. В олімпіадах взяли участь 128 учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Астрономія:

10 клас

І місце – Гребенюк Олексій, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Юрченко С.М.)

ІІ місце – Линовицький Денис, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Юрченко С.М.)

11 клас

І місце – Шевченко Дар’я, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.Юрченко С.М.)

ІІ місце – Шевченко Дарина, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.Юрченко С.М.)

Російська мова та література:

9 клас

І місце – Онищенко Анна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Фойт С.М., Мірошніченко В.В.)

ІІ місце – Бондарчук Вадим, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Фойт С.М.)

10 клас

ІІ місце - Юзупкіна Євгенія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Фойт С.М.)

ІІІ місце – Симоненко Наталія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Соловей В.М.)

11 клас

ІІ місце – Скакунова Каріна, учениця Гребінківської ЗОШ №4 (вч. Соловей В.М.)

ІІІ місце – Демченко Єлизавета, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Фойт С.М., Мірошніченко В.В.)

Екологія:

9 клас

ІІ місце – Добреля Юлія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Отченко С.О.)

Коваленко Тетяна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Отченко С.О.)

10 клас

І місце – Корнєва Дар’я, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Отченко С.О.)

ІІ місце – Троян Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

11 клас

ІІІ місце – Шевченко Дар’я, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Отченко С.О.)

Математика:

6 клас

ІІ місце – Жолобецький Антон, учень Гребінківської гімназії (вч. Линовицька Н.І.)

10 клас

І місце – Юзупкіна Євгенія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ічанська О.Б.)

ІІІ місце – Шаповал Михайло, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ічанська О.Б.)

Англійська мова:

8 клас

ІІІ місце – Шестопал Анастасія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Кузьменко Г.Г.)

9 клас

І місце – Єремічук Руслан, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Щербак І.С.)

11 клас

І місце – Скакунова Каріна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, (вч. Головко С.С.)

ІІ місце – Мойсеєнко Владислав, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Головко С.С.)



 

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!



 

Переглядів: 101 | Додав: админ | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту