Неділя, 16.12.2018, 16:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Спортивні змагання
09:24
Спортивні змагання

2 жовтня 2018 року на території парку «Деповський» відбулися щорічні районні змагання з легкоатлетичного кросу, в яких взяли участь 12 команд закладів загальної середньої освіти району та міста (115 учнів).

Програма змагань включала: біг на 1 км - юнаки та дівчата 2001-2003, 2004-2005 р.н.; біг на 500 м - юнаки та дівчата – 2006-2007 р.н.

Учасників змагань вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носова Н.С., начальник відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Мороз В.П. та директор дитячо-юнацької спортивної школи Чернявський В.П.

Переможцями та призерами змагань стали
Молодша вікова группа:
Юнаки
І місце – Великий Дмитро (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),
ІІІ місце – Коверда Валентин (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).
Дівчата
І місце – Велика Юлія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),
ІІ місце – Тарасенко Анастасія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),
ІІІ місце – Бібікова Валерія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).
Середня вікова группа:
Юнаки
І місце – Собакар Олексій (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),
ІІ місце – Павлик Руслан (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),
Дівчата
І місце – Лещенко Катерина (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),
ІІ місце – Андрущенко Альона (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4),
Старша вікова группа:
Юнаки
ІІІ місце – Бердега Роман (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).
Дівчата
І місце – Баранівська Вікторія (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4).

Всі призери та переможці отримали грамоти, медалі та солодкі призи.

   

Вітаємо переможців!

Переглядів: 59 | Додав: админ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031