Форма входу
Головна » 2016 » Грудень » 8 » Шахово-шашкові турніри
20:48
Шахово-шашкові турніри

6 грудня у школі відбувся чемпіонат школи з шашок.  Учасниками стали переможці класних змагань. У чесній боротьбі призерами стали

І місце -- Король Артем  7-А

ІІ місце --  Кобець Артур  5-Б

ІІІ місце – Вихор Віталій  11-А

Вітаємо переможців!

13 грудня у школі відбувся чемпіонат школи з шахів.  Учасниками стали переможці класних змагань. У чесній боротьбі призерами стали

І місце – Самойленко  Владислав  10Б

ІІ місце --  Курило  Денис  6-Б

ІІІ місце – Тимофієв  Руслан   8-Б

Організатор турніру Петрусенко Анатолій Федорович вручив хлопцям грамоти та подарунки, виготовлені руками учнів.

Переглядів: 149 | Додав: админ | Рейтинг: 3.0/4