Субота, 26.05.2018, 07:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Травень » 3 » Результати І Всеукраїнської інтернет-олімпіади
23:39
Результати І Всеукраїнської інтернет-олімпіади

З 09 по 30 квітня 2018 року учні школи взяли активну участь в І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді, організованій "Освітнім проектом "На Урок", і показали високі результати з різних предметів.

 

Математика

Узяли участь 42 учні

Дипломом  І ступеня нагороджені:

Корнєв О. - 5 клас (учитель Ічанська О.Б.)

Гоч А. -  5 клас (учитель Ічанська О.Б.)

Коваль О. -  10 клас (учитель Ічанська О.Б.)

Корнєва Д. -  10 клас (учитель Ічанська О.Б.)

Жила Р. -  6 клас (учитель Ічанська О.Б.)

 

Дипломом  ІІ ступеня нагороджені:  

Степанова Д.-  9 клас (учитель Ічанська О.Б.)

 

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

Добреля В. -  10 клас (учитель Ічанська О.Б.)

Дмитренко Д. -  10 клас (учитель Ічанська О.Б.)

 

Інформатика

Дипломом  ІІ ступеня нагороджені:  

Симоненко Н. - 10 клас (учитель Юрченко С.М.)

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

Жолобецький А. - 6 клас (учитель Ічанська О.Б.)

Малишенко Н. -  8 клас(учитель Ічанська О.Б.)

Всі учасники олімпіади отримали сертифікати учасників

 

Українська мова та література

Узяли участь в олімпіаді 68 учнів

Дипломом  І ступеня нагороджені:

Комар В. – 5клас (учитель Клименко Т.І.)

Охріменко М. – 6 клас (учитель Ільчук А. І.)

Жила А. – 6 клас  (учитель Ільчук А. І.)

Юзупкіна Є. – 10 клас (учитель Ільчук А. І.)

 

Дипломом  ІІ ступеня нагороджені:  

Гоч А. – 5клас (учитель Клименко Т.І.)

СимоненкоН. . – 10клас (учитель Клименко Т.І.)

Гарнаженко В.- 6 клас (учитель Ільчук А. І.)

Касян Я. - 8 клас (учитель Ільчук А. І.)

КорнєваД. - 10 клас (учитель Ільчук А. І.)

Коваль О. - 10 клас (учитель Ільчук А. І.)

 

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

Назаренко В. – 5 клас (учитель Клименко Т.І.)

Холодов А. – 6 клас (учитель Ільчук А. І.)

Стадніченко В. – 8 клас (учитель Ільчук А. І.)

Мороз Т. – 10 клас (учитель Ільчук А. І.)

Шніт В. – 10  клас (учитель Ільчук А. І.)

Шептенко М. – 11 клас (учитель Клименко Т.І.)

 

Англійська мова

Узяли участь в олімпіаді  46 учні

Дипломом  І ступеня нагороджені:

Ткаленко О. – 4 клас (учитель Щербак І. С.)

 

Дипломом  ІІ ступеня нагороджені:  

Бондарчук В. - 9 клас (учитель Щербак І. С.)

Єремічук Р. - 9 клас (учитель Щербак І. С.)

 

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

Мельник Д. - 4 клас (учитель Щербак І. С.)

Джувага О. - 6 клас (учитель Щербак І. С.)

Коваленко Т. - 9 клас (учитель Щербак І. С.)

Дражевська К. - 7 клас (учитель Кузьменко Г. Г.)

Татіщева О. - 8 клас (учитель Кузьменко Г. Г.)

 

Бажаємо подальших успіхів

Усі учасники нагороджені сертифікатами за участь

 

Переглядів: 66 | Додав: админ | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031