Неділя, 20.01.2019, 09:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Охорона праці

У школі постійно проводяться заходи з охорони життя та здоров’я дітей. Вчителі проводять бесіди, показують відеофільми, організовують конкурси на тему безпечної поведінки у суспільстві. Частими гостями у школі є представники залізничних організацій міста. Вони читають учням лекції, демонструють фотографії та відеофільми, дарують плакати. Застерігають дітей від необачної поведінки на залізниці та поблизу неї.
Так школу відвідали:
1. Даценко Микола Андрійович - психолог Локомотивного депо.
 
2. Куліков Максим Євгенійович - начальник Гребінківського відділу воєнізованої хорони.
 
3. Бондаренко Григорій Олександрович - інженер з охорони праці ЛВЧД-10.
 
4. Кірєєва Марина Сергіївна - інженер з охорони праці ВП "Гребінківської дистанції колії" ДП Південна залізниця.
 
* * * * *
25 вересня 2015 року нашу школу відвідав психолог Локомотивного депо станції Гребінка М.А.Даценко.
Учні 5-А та 5-Б класів, 10-А та 10-Б класів прослухали лекції "Безпека на залізниці". Микола Андрійович у доступній формі розказав учням про правила поведінки на залізниці та поблизу залізничних колій, а також показав відеомультфільм "Будьте обережними на залізниці!"
* * * * *
У 6-А класі (класний керіник О.М.Терещенко) відбувся виховний захід з охорони життя та здоров’я дітей. Перед учнями виступив М.Є.Куліков - начальник Гребінківського відділу воєнізованої охорони. Він роз’яснив учням правила безпечної поведінки на залізниці.
* * * * *
Відеолекторій з охорони праці у 9-А класі ( класний керіник Т.І.Крутій) та 7-Б класі (класний керіник А.І.Ільчук) за участю М.С.Кірєєвої - інженера з охорони праці ВП "Гребінківської дистанції колії" ДП Південна залізниця.
* * * * *
Класні керівники 8-А класу (Л.С.Шупрудько) та 8-Б класу (С.П.Карпович) запросили на свою виховну годину Г.О.Бондаренка - інженера з охорони праці ЛВЧД-10. Григорій Олександрович розповів учням про правила безпечної поведінки поблизу залізничних колій, навів приклади травмувань учнів електрострумом.
 
ОСНОВНІ НАПРЯМКИ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ В ШКОЛІ
  • створення безпечних умов праці і навчання;
  • значне підвищення рівня профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням;
  • забезпечення систематичного навчання учнів, педагогів, техперсоналу, батьків із питань охорони праці;
  • контроль за дотриманням вимог чинного законодавства з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності.    

Питання охорони праці проходить через усю систему роботи школи й стосується всіх напрямів діяльності та всіх без виключення учасників навчально-виховного процесу.

 Відповідно до вимог нормативних документів, у навчальному закладі розроблена відповідна документація з питань дотримання безпеки та охорони праці, створено службу охорони праці, затверджені положення про служби охорони праці, створені й діють комісії з навчання та перевірки знань з охорони праці, програми навчання, плани-графіки проведення навчання та білети для перевірки знань. Навчання й перевірка знань з охорони праці вчителів фізики, інформатики, хімії, біології, трудового навчання, фізичного виховання тощо проводиться щорічно згідно з планом-графіком. Робота служби з охорони праці здійснюється відповідно до плану роботи та графіків обстежень, затверджених директором школи.

Згідно з вимогами чинних нормативних документів, розроблені, затверджені директором і видані посадові інструкції для всіх працівників навчального закладу. Для окремих категорій працівників розроблені та введені в дію інструкції з охорони праці та інструкції з безпеки праці при виконанні небезпечних робіт.

Як із працівниками, так і з учнями та їхніми батьками проводяться всі види інструктажів, а також їх облік за встановленою формою. Розроблені й затверджені програми вступних інструктажів для працівників і учнів, які поміщені в журналах вступного інструктажу для працівників і класних журналах для учнів.

Згідно з вимогами нормативних документів, реєструються первинний, повторний, позаплановий і цільовий інструктажі для працівників та учнів. Журнали реєстрації інструктажів знаходяться в службі охорони праці і на робочих місцях у навчальних кабінетах (фізики, інформатики, біології, хімії, шкільних майстернях, спортивних залах).

 

Учителі фізики, біології, хімії, трудового навчання, фізичного виховання проводять первинні інструктажі перед початком практичних, лабораторних робіт, виконанням відповідних вправ, перед початком кожного розділу навчальної програми з фізичного виховання.

Облік інструктажів учителі проводять у класних журналах на сторінці відповідного предмета в розділі про запис змісту року.

Навчальні кабінети, майстерні, спортивні зали, шкільна їдальня забезпечені первинними засобами пожежогасіння, на видному місці на першому та другому поверсі розміщені плани евакуації на випадок пожежі. Оформлені куточки з безпеки життєдіяльності.

 

ШАНОВНІ УЧНІ! ПАМ’ЯТАЙТЕ!

У випадках пожежі викликайте пожежну допомогу по телефону «101».

При конфліктних, критичних, криміногенних ситуаціях звертайтесь до працівників правоохоронних органів або по телефону «102».

У випадку поганого самопочуття або необхідності медичної допомоги звертайтесь до медпрацівників або викликайте швидку допомогу по телефону «103», (у крайньому випадку звертайтесь за допомогою до людей, що знаходяться поряд).

Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031